Pierwsze spotkanie fundacji

Moi Drodzy!
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie sympatyków Fundacji i idei niesienia pomocy osobom w potrzebie, które odbędzie się w czwartek, 2 lutego 2017 r. w hotelu Mercure Warszawa Airport, przy al. Krakowskiej 266 (róg ul. 1 sierpnia).

Na spotkaniu będziemy mieli okazję:

• poznać rodzinę Kotowskich
  • omówić nasze plany i pomysły działania na przyszłość
  • wesprzeć Fundację drobnym datkiem
  • wziąć udział w konkursie organizowanym dla wszystkich obecnych.

Z uwagi na to, że spotkanie wiążę się z kosztami jego organizacji, koszt udziału wynosi 60 zł od osoby, co pokrywa kosztywynajmu sali i posiłku przygotowanego przez hotel, a także zawiera drobną, 10 złotową darowiznę na rzecz Fundacji.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona – mamy salę na 40 osób!

Chętnych bardzo proszę o wpłatę 60 zł na konto Fundacji:
10 1240 6263 1111 0010 7147 7603

Jeżeli byście chcieli jakiś konkretny temat poruszyć na spotkaniu – piszcie na priv, na pewno to uwzględnimy!

Będzie to doskonała okazja by w gronie osób pomagających Piotrowi zastanowić się jak możemy tę fantastyczną energięwykorzystać pozytywnie dla otaczającego nas świata!
Mamy nadzieję, że uda się organizować te spotkania cyklicznie!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ