Świąteczne prezenty dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Żyrardowie

21 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić rodzinny dom dziecka w Żyrardowie, aby sprawić dzieciom radość w okresie świątecznym. Zorganizowaliśmy wizytę z wyjątkowymi prezentami, o których dzieci marzyły. Prezenty wręczała z ramienia fundacji Aneta Bledowska.

Dziękujemy Mikołajom i Mikołajkom z Makro za ich hojność oraz otwarte serca. To dzięki nim udało nam się zrealizować to wyjątkowe przedsięwzięcie i sprawić, że dzieciaki doświadczyły niezapomnianych chwil.

Reakcje dzieci przeszły wszelkie oczekiwania – były one mega wzruszone, a atmosfera pełna radości. Ich uśmiechy, entuzjazm i podziękowania były najlepszą nagrodą za nasze zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do sprawienia dzieciom świątecznej radości i sprawić, że ten okres był dla nich wyjątkowy.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę, wspierając nasze starania o stworzenie magicznej atmosfery dla tych wyjątkowych dzieci. Niech te święta będą pełne miłości, radości i wzajemnej życzliwości dla wszystkich!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ