Pomóżmy dzieciom w Pęcherach!

Kochani!
Jest szansa by pomóc i to zrobimy. Domy Dzieci w Pęcherach poszukują rodzin, które staną się dla ich podopiecznych Rodzinami Zaprzyjaźnionymi. Nie oznacza to adopcji, a jedynie spędzenia trochę czasu z dzieciakami – przyjazdu do Domów Dzieci, pojechania z dzieckiem do kina, teatru, muzeum, na mecz, do domu, ponudzenia się wspólnego. Trzeba to tylko robić regularnie (niekoniecznie co weekend) – i raz danego słowa nie złamać, bo oprócz słowa złamie się mu serce.

Potrzebni są też chętni, do zorganizowania atrakcji dzieciom w drugim tygodniu ferii warszawskich (18-26.02) – przydałby się transport i pomysł na spędzenie czasu.

Po więcej szczegółów zapraszam na priv albo proszę o wiadomość na michalskup@fundacjapiotrakotowskiego.org, ewamarcinkiewicz@fundacjapiotrakotowskiego.org lub anetabledowska@fundacjapiotrakotowskiego.org

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ